xNeShuOnx
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

xNeShuOnx

Fandubbing, covers, other
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jak zostać Aktorem?

Go down 
AutorWiadomość
DeadDevil
Administrator
Administrator
DeadDevil


Liczba postów : 13
Join date : 28/08/2016
Age : 22

Jak zostać Aktorem? Empty
PisanieTemat: Jak zostać Aktorem?   Jak zostać Aktorem? EmptyNie Wrz 04, 2016 2:27 am

To proste. Wystarczy tylko spełnić te wymogi:

Nagraj tekst który znajdziesz poniżej.
Staraj się wpasować w rolę.
Wstaw to najlepiej na YouTube czy coś takiego, i wklej link do tego.
Jeśli masz problemy z wymową jakiejś litery, słowa czy tak dalej to wspomnij o tym w rekrutacji.

Życzę powodzenia ^^

[Zawstydzona/Zapłakana Dziewczyna]
Zen...Kocham Cię Zen... Jesteś dla mnie bardzo ważny.
Podziwiam Cię. Chcę Ci, pomagać ale... Zauważyłam też,
że się zakochałam. Dlatego... Chcę spędzać z Tobą czas jak wcześniej, ale nie wiem, czy wolno mi tego pragnąć.

[Psychopatka]
Hee...? Sprzeciwiasz mi się? Próbujesz tym coś osiągnąć?! Jesteś masochistą?! Pragniesz śmierci prawda?! Och nie mówi nic! I tak wiem że jej chcesz! Jak wolisz zginąć? Zadźgany i rzucony psom na pożarcie? Czy może podany na obiad rodzicom? Och! A może to i to?! Czyż to nie genialny pomysł?! Haha! Oczywiście że genialny! Więc teraz... idź spać!

[Poważna dziewczyna]
Ten zboczony mędrzec kiedyś mi powiedział, że nadejdzie taki czas, kiedy ludzie zaczną się rozumieć... on w to wierzył. Kiedy to mówił... nawet go nie słuchałam. Powiedział, że to ja mam znaleźć odpowiedź... A ja cieszyłam się tylko z tego, że w końcu mnie docenił. Teraz wiem co miał na myśli... To nie takie proste.
Powrót do góry Go down
 
Jak zostać Aktorem?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
xNeShuOnx :: Rekrutacja :: Aktor-
Skocz do: